Therapy Office

HSES

RADCY

  • Doradcy doradcy

  • RAPP (Program zapobiegania nadużyciom w związku) 

  • Pracownik socjalny

  • SAPIS (Specjaliści ds. Zapobiegania Nadużyciom i Interwencji)

4eedee09a565da168e9b0837b893d32a.png

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCAMI

Godziny pracy: 8:00 - 15:15

Reading a Book

Doradcy na poziomie klasy

9 klasa - pani Tabares wew.2040  dtabares2@schools.nyc.gov

10. klasa - pani Fredericks

wew. 2030   lfredericks5@schools.nyc.gov

11 klasa - pani Ching 

wew. 2170   eching@schools.nyc.gov

12 klasa - Pani Marte 

wew. 2160  gmarte4@schools.nyc.gov

Doradca uniwersytecki i policealny

  Pani Arkin   wew. TBA

  jarkin3@schools.nyc.gov

Pracownicy socjalni, wellness i wsparcie  Doradcy

Dwujęzyczny pracownik socjalny - Frankie R. Fuentes Pelay, mgr, LMSW,  ffuentes2@schools.nyc.gov

Doradca specjalistów ds. zapobiegania nadużywaniu substancji i interwencji (SAPIS) – pani Charlene Whitfield  CWhitfield2@schools.nyc.gov

Doradca Programu Zapobiegania Nadużyciom w Związkach (RAPP) — Sydney Seifert